PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sugjerim i nje teme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
milanist4ever
Antare++
Antare++
avatar

Male Numri i postimeve : 58
Age : 27
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: sugjerim i nje teme   Thu Jan 15, 2009 9:46 am

une do ju sugjeroja qe ne temen ..
------ditari virtual.-----
te mos lejohen komente.tema eshte mjaft e qarte dhe thuhet ditaari
virtual dmth ata qe duan te shkruajne ditar,ne forum le te shkruajne
,,e jo te
jepen komente te kota dhe te behet nje pamje e tmershme e ditari,
ky ishte mendimi im.
ju flm per mirekuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sugjerim i nje teme   Fri Jan 16, 2009 11:48 am

duhet hapur nje kategori me emrin ndihme ku mund te kerkojn ndihm antaret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DarLini
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 267
Age : 28
Location : albania
Job/hobbies : sporti
Humor : ska
Registration date : 21/01/2009

MesazhTitulli: Re: sugjerim i nje teme   Sat Jan 24, 2009 1:58 am

e sakte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sugjerim i nje teme   Wed Jan 28, 2009 10:05 am

po po :kerce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 26
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: sugjerim i nje teme   Sat Feb 14, 2009 6:44 pm

DUHET ME HAP NJE DOLDER TE QUAJTUR ( PROGRAME ) SE NUK DIME KU TE VENDOSMIN PROG... PER NDIHMEN E NJERZVE: :p:p:p :flm PER MIRKUPTIMIN :rrespekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sugjerim i nje teme   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
sugjerim i nje teme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Stafi i Forumit :: Sygjerime & Kritika-
Kërce tek: