PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fraza Puthjesh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AnDi
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 7:22 am

Fraza Puthjesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 7:52 am

TE MAR NE KRAH TA LEDHATOJ, PUTHJEN E PAR VEC ME TY TA SHIJOJ.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 7:52 am

kur bora dhe dielli te dashurohen,kur toka dhe qielli te bashkohen.kur lumi dhe deti te thahen ,vetem atehere shpirti im nga ti do te mbahet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 7:56 am

dy zemra
dy shigjeta
i dashur tungjatjeta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 7:56 am

Puthja e par me shpalli dashuri,pudhja e dyt luturi, pudhja e tret me shpalli Pavarsi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 7:57 am

ti dhuroj 100 puthje ta dhuroj nje gjum te embel vetem te me duash dhe te me jepesh nje kiss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 7:57 am

dy zemra lindin
dy zemra qeshin
dy zemra qajn
dy zemra VDESIN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 7:58 am

Keto vuajtjet e mia kur dot ken mbarim ndoshta kur dot vdes do te ken pushim ne zemren time vendosa nji emer vetem ty te dua dhe dot mbaj ne zemer...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 7:58 am

dashuria dashuron dashurine qe di te dashuroje dashurine e dashuruar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 7:59 am

Dimri erdh Pranvera Po Afrohet jeta pa ty gjdo dit e me shum po shtohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 8:00 am

puthje gjdo dit puthje gjdo nat a ësht kjo dashuri jo as pak tung nga mirjeta qys kiss ju duashu jo dhe aq se e dua atë që e kam në zemër............ baj qys tung..........................................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 8:00 am

te dua ty te pek e te ledhatoj te dua ty te puth e te perqafoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 8:01 am

je endrra qe e shikoj qdo nat je vdekja qe do me marr nje dit je drita qe me ndohmon te shikoj je e vetmja arsyre per te cilen jetoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 8:01 am

bylbili ne dega saher qe kendon ja puthesh buzet a saj qe e lexon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   Fri Jan 16, 2009 1:33 pm

sikur te kisha ktu afer do ti puthja buzet e embla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fraza Puthjesh   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fraza Puthjesh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forum Webalbania :: Embelsia e mesazheve te Dashurise-
Kërce tek: