PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Letra Dashurie

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AnDi
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Letra Dashurie   Fri Jan 16, 2009 7:22 am

Letra Dashurie
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Fri Jan 16, 2009 7:51 am

Me mungon ..e dashur.. si gjithmone! Por sot eshte me e veshtire se dite te tjera, sepse deti ka kenduar per mua, e kenga ishte ajo e jetes sone sebashku. Me duket se te kam kenduar , nderkohe qe shkruaj kete leter, e ndjej profumin e luleve nder fusha, qe gjithmone me kane kujtuar Ty. Tashme keto gjera me lejne indferent. Vizitat e tua jane bere teper te ralla, e disa here kam dyshimin se pjesa me e rendesishme e imja, po me rreshqet lehtazi larg edhe perse une sfrocohem.Naten kur jam vetem, te therras.. e gjithmone dhimbja ime arrin kulmin. Ti mundesh akoma te gjesh menyren per tu rikthyer tek une. Mbreme naten te kam pare ne enderr... Ishe ne breg te detit.... era fershellekte mes flokeve te tu , e ne sy kishe ende ndricimin e perendimit te diellit... Mbetem i mahnitur duke te shikuar mbeshtetur ne gur. Sa e bukur je...nje bukuri qe s'e kam gjetur ne asnje femer tjeter. Ngadale eci drejt teje dhe kur me ne fund kthen veshtrimin e me shikon, kuptoj qe edhe te tjeret ishin mahnitur e po te shikonin. ~ E njeh?~ pershperisnin ziliqar, e nderkohe qe ti me buzeqesh, pergjigjem me pastertine e te vertetes:
Me shume se zemren time...! Te arri dhe te mbeshtjell me krahet e mi..rrethoj kete moment me shume se cdo tjeter. Eshte momenti per te cilin jetoj, e kur ti i pergjigjesh perqafimit tim, leshoj veten ketij momenti ... Me ne fund serish kam paqe....Ngrej doren dhe te cek faqet nderkohe ti ul koken dhe mbyll syte. Duart e mia jane te ashpra mbi lekuren tende te bute, e per nje cast pyes veten ne se do te kthehesh mbrapsh (pendohesh), por e di qe s'do jete keshtu... Nuk e kam bere kurre, e ne momente si keto qe kuptoj drejtimin e jetes sime. ( Une jam ketu, per te dashuruar, per te shtrenguar ne krahet e mi, per te te mbrojtur..) Jam ketu per te mesuar nga ty, e te marr ne kembim dashurine tende... Jam ketu , sepse nuk ka asnje vend tjeter ku dua te jem...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Fri Jan 16, 2009 7:51 am

a ket leter fillova te shkruaj per Ty dashuria ime e pafat per Ty Xemlushi im...
Ja filloj dita e par e pare pa ty u zgjova ne mengjes jo duke menduar per dashurin tone e si te bisedoj me ty,po duke menduar ndarjen,duke menduar se ti a je duke vuajtur si une???...me te then te drejten kam filluar te urrej nuk e di pse por me duket se per te gjitha ti ke faj.a sa shum po me dhem shpirti kur po i kujtoj ditet me ty,e s'po mund te besoj qe me sjemi 1 por jemi 2,me sjemi LOQK e SHPIRT por jemi UNE e TI...tani jemi 2 te huaj siq qem para se te njihemi te je L... e une V... 2 te rinj me zemra te vrara...20muaj te tere ishin nje enderr e mrrekullueshme,ah Zot sa gjat paskam fjetur...tani qe u zgjova nga ky gjum i thelle e pash qe enderra nuk ishte realitet, e tani e kuptova nje te vertet qe shum me kan folur po une nuk e kam kuptuar,se jam shum e re per dashuri te mendoj...kam menduar qe ky ka qen nje realitet por jo paska qen nje nga genjeshtrat e jetes qe shum po me zhgenjen...tani nuk po mund te besoj me qe nuk jam me Ty...po me duket se jam ne nje enderr,ne nje ankth te vertet,por nga kjo enderr po lus Zotin te me zgjoj sa me par,ky ankth te mbaroj...por edhe pse Zoti me zgjoi shpejt e pash qe oshte nje realitet.nje kohe me thoshe"Une jom TI e TI je UNE me nje fjal TE DUA shum"...e sot sot me the krejtesisht te kundertet me the "UNE jom UNE e TI je TI me fal Xemlushe por LAMTUMIR..."...edhe pse me tha lamtumir gjithmon do te dua se ket fjal nuk e the me deshir po te shtyu Babai yt se mendon se je ende femi...por une do te pres gjithmon...te duuaaa pergjithmon....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Fri Jan 16, 2009 7:51 am

..U thane lotet ne faqen e brishte,nepermes nje erresire te pafund,aty ku u plagos nje flutur e pafajshme me shpresen se do te fluturonte..Ne ate ujin e qete,ra nje gure ku e turbulloi dhe e copetoi..Nuk i dha me shprese kesaj zemre te trishte.Koha i la te harruar keta sy te celur,la gjurmet e brishta nen hijen e tokes..Dy sy bojeqielli e copetuan kete flutur shumengjyreshe dhe e lane ne erresire...Dridhen buzet e c'virgjeruara dhe nuk shprehen,mbyllet zemra e flutures permes ajrit te mbytur...Bie heshtja e vdekjes..Degjohet nje dritherime zeri ne mjegullen e veses,por eshte shume larg dhe e mbytur..Eshte ajo flutur qe kerkon pak ajer nga jeta..Permes ajrit vjen vetem nje tym i zi ku i mer frymen perjete..Edhe e vdekur flutura nuk gjen dot ate paqe qe ja mori tradhetia e atyre dy syve...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Mon Jan 26, 2009 6:08 am

te them at qe ndjen ne zemeren time at qe smunda ta them kurr sese ditet e netet qe n ishim se bashku ishin at te mira sa qe menyra e te shprehurit dashurin ishe ndryshe nuk kishe fjalt jan qaste qe s`harrohen po je edhe ti aj qe s`harroohesh e di qe sumd te jemi se bashku kurr ne jet e di qe nuk mund te jemi si me par edhe pse takohemi prap e di qe gjithqka eshte me ndryshe po ajo qe pres edhe qe nje ditt te me thuash qe me doo me doo dhe qe nuk do te me harrosh ashtu si nuk mund te harroj un ty...
Pse jeettaa eshte e till???
pse nuk mund te kemi at qe duammm pse te vuaj as shum per ty pse mos mund ti shpreh ndjenjat e mija ashtu si eshte me se mirii psee eksiston nje "DIKUSH" dhe un e ti smund te jemi bashkk psee??
duaa njer pergjigjjee pse smudd ta kemi at qe e duamm qfar te presim me shum kur nuk mundt te kemi Lumturi ne jet...?:$:$
qfar jetee...
zemer shpresoj qe nje dit te mendosh dhe te kuptosh qe dashurija ime per ty ishe e sinqert joo nje genjeshter...:$
shpresojj qe qdo dit e ardhshme te jet me e let per ty e muaa...
shpresoj qe te jesh i Lumtru ne jett..:$
edhe psee un smendoj per askend ne bot ti te jesh i qet dhe te mendosh vetem per vete por moss e harro se mbaje ne mendd qe te duaa deri ne fund te jetesssssssssssss TDUUUUUUUUUU/////"MOS E HARRO"(A)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Mon Jan 26, 2009 6:08 am

Dashuri une mendoj per ty te dua marrezisht edhe e di qe ti me ke dashure...por qka me ba qe eshte jeta e tille qe na ndaahu...do te jepja jeten veq edhe njeher te vi te shkolla edhe te marre ty te dalim e te pime kafe e te puthe ne buze te embla ti shikoje ato sy te zi qe me magjepsin aq fort te dua edhe te puthe fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Mon Jan 26, 2009 6:09 am

Qdo dit qdo nat mendoj kure te kisha pran ..shkove per tu kthyr. por nuk e bere at me puthe at dit dhe me the te dua per jet por ket fjal te gjitha ishin genjeshtra ku mbeti ajo dashur .ku mbeten ato puthje .ku mbete ti .zemra ime te pret mendon se ni dit do ti kthehesh por tani e ka kuptuar se ti nuk ke zemer te mbushu me dashuri po ke zemer te mbushur me genjeshter .por mos harro se një dit kur do te kthehesh nuk do te ket vend ne zemren time per ty ...ta ha zemren si moll ..kiss for you girls ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:04 am

E filloj ket leter me shkruar per ty me fjalet me te embla te zemres she shpirtit tim te lendura .Ne keto qaste kur e shkruaj ket leter ndjehem shum e emocjonuar me merzi me pikllim dhe vuajtje te pafund mbrenda zemres sime dhe me lot te pa ndal ne syt e mi te permalluar per nje dashuri .Gëzohem qe je shendosh e mir e po ashtu kalon, sidoqoft jeta dhe realiteti dora ime kurr nuk do te ndjej lodhje duke shkruar per ty do te vazhdoj te shkruaj do te vazhdoj te dua dhe do te shpresoj ne ty sepse shpresa kurr nuk vdes nuk di qte them ndoshta e kam humbur rrugen time te jetes dhe gjindem ne rrugen e gabuar por zoti ma hapi ket rrug deri te zemra jote .Edhe pse e kam nje ndjenj deshprimi me zemer te them te verteten se ti e meriton gezimin lumturin dhe gjith te mirat e kesaj bote sepse djem si ti nuk gjinden ne ket bot askundi beso se nuk e kam leht ta shkruaj ket leter por me detyron zemra te shkruaj dhe ta nxjerr at qe e kam ne brendsi te kesaj zemre .Kurr nuk mud tja fal vetes nese dikund gabova me ty e nuk po e di gjejen qe beri ndryshim te madh mes nesh kurr nuk deshta te te lendoj ty e as veten time gjithqka ndodhi pa planifikluar dite e mallkuar kur u dashurova ne ty .Heret e kam kuptu qe jam njeri I denuar nga zoti por arsyet e kti denimi asnjeher nuk e kuptova tash vazhdoj te qaj fatin tim qe shum e kerkova por kurr nuk e gjeta jetova me nje shpres te vdekur dhe ne shoqri te endrrave per ket pafatsi mbeta e vetmuar jeten pa ndal duke e mallkuar dhe veten e emrova mbaz asaj qe mbeta Rob I dashuris Kurr nuk desha te gaboj e para zotit te jem nje mekatare kur e di se ne ket bot jam vetem nje kalimtare E rastit qe stacionin e fundit te jetes e kam ne pragun e vdekjes per ne boten tjeter asgje ne ket bot nuk esht e perjetshme e as e pa vdekshme .Tash vazhdoj te qaj ditet e rinis qe me iken e kurr me sme kthehen prap,asnjëher ne jet nuk I deshta aventurat e as interesin qdoher dashurova me shpirt e zemer te paster , sa do qe po mundohem si duket rruget tona nuk po takohen askund se si ndihem unë tani te tregon vet letra e shkruar kurr nuk e kam menduar nje dashuri te till qe te ben te vuash me mall ne heshtje te lendojsh zemren e askujt te mos I tregosh ,qdo her kur shkruaj per ty ndihem E priveligjuar dhe krenare kur e di faktin se ti e meriton ket , e meriton nje vajz si unë te vdes per ty , kjo esht nje ndjenj qe shum me frikson se e di qka dmth ta dashuroj veq njera zemer vetem zoti mund ta di se ku perfundon rruga e loteve te mi dhe e vuajtjeve te mia nese ka perfundi diku unë kam besim tek zoti dhe jam e bindur se kesaj rradhe do te me ndihmoj ,pa dashjen e tij as ne nuk do te ishim takuar , prej se te njoha ty jeta ime mori tjeter kahje dhe kuptim ket e deshmojn edhe fjalet mia qe tash I shkruaj duke u frymezuar nga ti , Te mos harrojm se dashurin nuk e kemi obligim ndaj askujt ajo esht nje ndjenj e zemres dhe e shpirtit ndoshta une nuk e meritoj dashurin tende por nuk jam fajtor qe te dua shum me dite te tera po jetoj me plag te pa sheruara ne zemer nese zoti e ka shkruar qe une perjet te vuaj per ty dhe dashurin tende nese esht e shkruar qe kurr mos ta kaloj per te then ne kater sy ata qka ndjej ne zemer per ty nese esht shkruar per ty te qaj e te vajtoj per jet do te pajtohem me ket fakt edhe pse shum I rend per mua mos harro kurr se deri ne vdekje vetem ty te dua .Fati dhe lumturia jon nvaret nga rruga te cilen ti do ta zgjedhesh ne jet .Me fal te lutem per gjith keto fjal por nje te vertet mbaje ne zemer dhe kurr mos harro se me shpirt e zemer te don nje vajz e cila jam unë ,E di qe pas kesaj letreme nuk do te gjej forc qe te flas me ty sepse sigurisht do tme urresh pa mas por te lutem me fal se ket leter e shkruaj nga detyrimi I vuajtjeve dhe kujtimeve te mija qe kam ne zemer .Nese ke ndjenja dhe zemer kupto te verteten qe tregon kjo leter e mos me urrej .Vall qesht kjo ndjej une per ty ? nje dashuri nje pikllim nje gezim apo nje plag e pa sheruar e shpirtit tim? Do te vij nje dit qe do ta kuptosh te verteten se te kam dashur me gjith zemer por ather do te jet shum von do tme kerkosh por sdo te me gjesh askund do te gjesh vetem varrin tim me shum lule te qelura mbi te ku mbi koke do te me qendrojn kurora e dashuris qe tash per ty une ne zemren tende do te mbetem si nje dor lypsi qe troket pa ndal duke kerkuar pak dashuri do te jem e vetjmja ne endrrat e tua por do te zhdukem se shpejti dhe ti do ta kuptosh se ky nuk ishte realiteti .Shpresoj se do te gëzosh lumturin dashurin dhe fatin qe aq shum e dashte dhe se nuk do te pendohesh per padrejtsin qe ma bere mua .Nje amanet dua me ta lan pas vdekjes sime te varri im kurr mos u afro plaget qe edhe atje I mbaj te lutem mos mi trazo.Ndoshta kjo do te jet letra e fundit qe per ty po e shkruaj sepse nuk e paske merituar nje vajz si une per ty vuaj le te mbetet kjo nje mister nje ndarje e fundit per fatin qe kisha une ne dashuri pa ty tash jam si nje jetime si nje zog pa krah e si nje lot I nxir si mund ta thesh zemren time si nje got kristali ku ket une kurr se meritova nuk pata nevoj per lumturin dhe knaqsin tende te lendojsh nje zemer te pa fajshme . Këtë leter e shkruaj nga zemra per te pastruar shpirtin tim beso se tash gjindem e pa forc nuk mjafton krenaria e as shpresa qe te ma shuaj mallin per ty .Kur ta lexosh ket leter mos u ndjej krenar e as fajtor le te bej kjo leter qe ta kuptosh te verteten qe e tregon .Jeta ime tash shum ka ndryshuar ne zemer me ka mbet plaga e tradhtis ne e dashuris se humbur per jet mbeta nje rob dashurie .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:04 am

MUND TË THEM MË KE MUNGUAR...


Nuk më tregove kurrë ku ish sekreti asaj buzëqeshje
e cila me ty jetoi një jetë të tërë në sytë e tu dhe shpirtin tënd
nuk më the se ku forcat kaq herë i gjete
kur të rrëzonin e ti ngrihëshe buzëqeshur përsëri në këmbë?!

Vitet kaluan fytyra jote engjëllore mbeti në heshtje përsëri buzëqeshur
rrudhat mbi ballë si rrugë të kohës së kaluar shtriheshin mirësisht
dorën në zemër i vije humbjes me trishtim veshur
me një ofshamë të thellë i qeshur mbi dhembje qeshe sërisht...

-Mos u mërzit, më thoshje, me humbjet e jetës që vijnë
se ato janë për njeriun,jane më i vyeri mësim
mjerë kush ka frikë të rrëzohet e mos njoh
lotin e dhembjes që fati të sjell në kohë.
Është fat të provosh gjithë shijet e natyrës
që Zoti i ka falur për njerinë
mjerë kush ato ja mohoi vetës
e jetoi duke dhënë dhembje mbi njerzinë!

E unë shpesh të sjell në mend si shembull i rrallë i urtësisë
ashtu të heshtur e menduar buzëqeshur mbi zhgënjim
se kush vërtetë dhembjen e provon
heshtja i flet edhe pse koha shpesh vonon...

Më mungon sa shumë ''ti ndoshta e di"...
më mungon shpesh herë këshilla jote hynore
në netët që gëdhija me ty në këtë largësi
ku fjalët bëheshin gurrë force, e kështjellës atërore
në shpirtin tim lanë gjurmë e nostalgji
të dua dhe kujtoj buzëqeshjën tënde të dashur
dorën tënde të ngrohtë që aq shumë më mungon ti Engjulli im!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:05 am

Qfar te te them jeta eshte e shkurter,ne jetoim ne iluzion,qfar te te le qe ta mbash aty ne shpirt ta mbash gjithmon ne zemer?Nuk mund te te them se qeshte jeta!Se ket nuk e di as vet!Por nje gje e di,ia vlen te jetosh gjdo qast qe kalon,sepse ti me ke dhuruar te drejten per te dashuruar.Thuaje ate qe ndjen,beje ate qe mendon,jepe ate qe ke ,dhe nuk ke per tu penduar.Mos u deshpero po s'arrite ate qe do,permbi gjdo gje ne bot,kurr zotin mos e harro...?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:05 am

Une jam ajo qe dikur te deshta tyy.Neper mes te fjaleve po shpreh dashurine qe ti e ktheve ne tragjedi.e quaj veten te gjall edhe pse gjysma e shpirtit tim ka vdekur e un vazhdoj ashtu e bej disi zemren hekur.Te dashurova aq gjat ne moshe shum te re atehere kur po thuaj se kuptova fjalen dashuri.ma ktheve jeten ne parajse edhe qielli afer me bere tme dukej por gjithqka mbeti pas sikur enderr e nje nate.gjumi i thell lumturine ma mori e sdi ku u tret u mundova te te shlyej nga kujtesa por nzemer diqka me mbeti.aromen tende se harroj syte e tu me ndjekin nga pas kur zgjohem naten pa e ditur emrin tend therrasss
errresire pa fund asnje zgjidhje jetes si gjej mundohem qe te mos te dua por smundem prap te te urrej
mos ma kthe shpinden se syt e mij po lotojne mos me thuaj se ke tjeter se sdua syte e tu tjeter te shikojne perjetuam shumqka por siduket na mungoi besimi sjam me e jotja e smun d te jesh me kurr i imi.tanni qdo dit nje thirrje nga ti e pranoj shikoj oren shikoj daten por un humba e segzistoj te lutem falmi gabimet e bera se te deshta ty pa fundesi gjeja qe te mbyt dal ngadal e ka emrin dashuriiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:05 am

Gjysma e zemres kerkon gjysmen qeter te zemres
Ne rrug eci i vetmuar me zemer te coptuar mendoj per ty pse Zoti me denoj ne dashuri me coj qe te dashurohem tek ti si i cmendur kur ti nuk me don keshtu si te dua une ty...
Bej gjithcka qe te te haroj por zemra nuk me ndegjon...
I Them Zemres:
Degjom zemer mundohu qe ta harojsh dhe ta shiqojsh si shoqe te mir se ti e Don por ajo JO te lutem mundohu ta harojsh ta shiqojsh ne ate menir si e shikon si e don si e cmendur si asnje deri tani ... sigurisht ndoshta i pengon ndoshta nuk don te te shofe se je be i merzitur apo kue di cfar...
Ju luta zemres qe ta haroja beja gjithcka qe ta haroja por ishte e kote se kur mundohesha ta haroj fillonte zemra te me dhemt edhe me RIDHNIN LOTET...
Zemra Me Tha...
Te lutem mos me kerko kete gje se ma mire me vjen te me ngulish nje thik e te me bojsh copa copa se sa te me thuash ate ta haroj se kur dikush hyn tek un, qe e dua marezisht nuk eshte e lete ta haroj dhe te dale nga une...
Prandaj te lutem mos ma kerko kete gje se gjer sa te jem e gjalle do ta DUA dhe po qe se ate nuk e mare nuk dua te martohem se tjeterne nuk do ta dua asnjeher pervec kesaj dhe gjer sa te ja fitoj zemren asaj nuk do te rije e qete...
prandaj me fale `....` qe nuk mund ta haroj dhe gjer ne vdjekje do ta DASHUROJ...
Dhe me fale`......`qe nuk mundi te te haroj dhe cdo dite me shume te DASHUROJ dhe nuk do te rije i qete gjer sa nuk do te jesh e imja...
TE DUA TE DUA DHE GJER NE VDJEKE DO TE DUA...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:06 am

kaloi kohe qe ste kam pare.sot me ktheve buzqeshjen e humbur sepse kur shoh syt e tu ndjej puthjet e tua qe ti dhe vetem ti dite tmi dhurosh.ngado qe shkoj me percjell aroma jote e vecant dhe them sdua te dua tjeter.per nje cast cdo gje kthehet ne te pamundur e me duhet te te harroj duke te len ne harrese te pavertet.je ai qe arrita ta dua aq teper je ai qe me deshti pa asnje dyshim jemi ne ata qe u ndame e qe per ne ska bashkim...ne heshtje vazhdoj te te dua engjulli im.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:06 am

ishe ne shkoll dhe rash ne dashuri at dit isha ne tesha te zeza por me von nje shoqe me pruni ni flet te bardh dhe ne te shkruante idashuri ndderroj jet uen mbyta veten nga ajo dashuri nese pyt mami kush e mbyti i thoni se dashuria e madhe e mbyti nese pyet vellau se qfarr rruge morri thuani se 2 plumba te krahror nese pyet shpirti i babit thuani se jam gjall
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:06 am

Mos Lejo Qe Te Behem i Dashuris Edhe Nje Viktim Me Thuaj Nje Here Se me don Sa Te Dua Shpirti Im Mos Mendo Se edhe Nese Me Ty Nuk Jam Me Beso Se Vetem ty Ne Zeme Te Kam Edhe Pse Thone Se Koha Hakmeret Me Harres Ndaj Kujtimeve Dashuria Ime Per Ty Kurr Nuk Do Te Zbehet Dhimbja e Madhe Per Mua do Te Ishte ti Harroj Ditet Me Te Lumtura Te Jetes Sime Kur Isha Me ty Sepse As Nje Her Ska Qen Shpirti Im Zemra Ime Me e Lumtur Kur Isha Me ty Esht Fakttt Qe Lulet Nuk ti Pranovaa Tani Me Ke Zemeruar Edhe Pse Kur Ste Kam Treguar Kete Gjest Do Ta Kuptoje Se Dashurin Tme Ke refuzuar Mos Me Pyet Tani Si Jetoj Pa ty Kur Me ke Len ne vetmi Mos Kerko Falje Nga zemra Qe Nje Here Vret Nese e Don Bukurin Ate Her Mos Me Duaj Mua Saepse Ka Tjer Qe Jan Me Te Bukur Se Une Nese e Don Menqurin Ate Her Mos me duaj Mua Sepse Ka Tjere Qe Jan Me Te Menqur Se Une Nese e Don Pasurin Ate Here Mos me duaj Mua Sepse Ka Tjer Qe Jan Me Te Pasur Se Un.... Te Dua Shum ...... :puthje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:07 am

Sot eshte nat e eret e qet vetm zeri im podegjohet duke qar,e di qe un jam gabimpor qti bej zemres sime qe tdua shpirt e di qe te kam shok por zemra nuk me pyet mua e di se do te dal trathtare per shoqen time por te dua loqk nuk mundem ta paramendojjeten pa ty zemer je me mua qdo sekond te jetes time je e ender je ne shpirt gjith ku skojun je dhe ty gjith me thon se nuk do te jemi bashk por shpirti me thot qe do te jmi bashk te lumtur tlutem me treego a me don ende a mendon ende te un a me don si me par kur un te konsideroja vetem si shok tlutem me trego mos me mundo me se nuk mund me te duroj me keto vuajtje te lutem shpirti im me trego...Per loqken teme qe e dua shuuuuuuuuuuum e qe aj me ka dasht me par por tash nuk e di a me don hmmm shum keq valla kiss loqki tdu shuuuum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:07 am

Ora esht 12 fiks athua mendon loqka jeme te un athua jam ne mendimet e tua,pse aq shum te dua kur e di qe nuk do te mundem te jem me ty kur nuk e kam as nje pik shprese pse te lutem me trego pse shpirti im i kujtoj momentet qe i kemi kaluar dikur bashk kur ishim te lumtur,jam merzitur shuuum per buzet e tua te embla me ka mar mallii per zerin tend por qte bej kur keshtu ishte fati im.per loqken teme qe e du shum MPUQ.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:07 am

TE QESHESH DHE KUR VUAN SQENKA ASPAK E LEHTE.TE THASH TE DUA KUR SESHTE E VERTET,TE PLASESH ZEMREN TENDE KUR VETEM VAJTON,TE LOTOSH GJITHMON NE HESHTJE DHE KUR TE MUNGON.U NISE DIKUR NGA TEKAT E TUA TE LUASH ME NDIENJEN ME ZEMREN TE LUASH,TE FSHEHESH PAS GJITHCKAJE QE NUK NJEH GEZIM,TE JETOSH JETEN TE MBUSHUR TRISHTIM.TE HARROSH GJITHCKA MADJE DHE VETVETEN TE SHTYHESH NGA INATI PER TE SHKATERRUAR JETEN,TANI QE PO I MENDOJ KETO E KUPTOVA DHE VETE,TE DUASH QENKA E BUKUR POR ASPAK E LEHT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Wed Feb 18, 2009 1:08 am

te dua...ndoshta s'te mjafton kjo fjalë por un po vdes pa ty.smundem te jetoj larg teje te lutem kupto.pse e ke veshtire te me duash.A mos ndoshta po te kerkoj shume??apo ti sdi te dashurosh?...pse me lendon cdo dite e me shume dhe ske pike meshire,apo ndoshta je mesuar ti lendosh keshtu zemera te tera.po perse me zgjodhe mua si pjes te aventures sate kur e din se si jam..e din sa te dua perse po me vret me duart tua???nuk e di se si dreqi hyra ne kete histori dashurie qe tani po me ngulfate dhe spo me le te marr frym:'(por nje gje e di sigurt''te dua me thellsin e zemres''ishe i pari dhe i vetmi qe hyre ne boten time te pa prekur,ndonse pa e pyetur askend ti u fute ne zemren time per ta shkaterruar dhe copetuar ne mijera pjese te imeta...edhe pse me lendove dhe po e bene kete vazhdimisht un prap te dua si e marre dhe spo mundem te jetoj pa ty...oooo rrehja e zemres time te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...me kupto dhe te lutem kthehu pereseri dhe falma dashurin qe me mbushe me jet..te lutem Eja-je kuptimi me i vlefshem vetem Ejaaaa...te dua gjithmone me ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   Thu Feb 19, 2009 4:08 am

we o sexy girl amon sa shume tru te ka fal zoti ty:P (dmth per keto poezite) nje :puthje per tyyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Letra Dashurie   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Letra Dashurie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forum Webalbania :: Embelsia e mesazheve te Dashurise-
Kërce tek: