PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Madonna del me nje djale te ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ervina
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 87
Registration date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Madonna del me nje djale te ri   Tue Jan 20, 2009 5:37 am

madonna

Madonna eshte fotografuar ne shoqerine e nje djali te ri. Pas divorcit me regjisorin Guy Ritchie, kengetarja i eshte kthyer jetes se beqares, por flitet per nje tjeter flirt ne horizont.
Pas lidhjeve me kampionin e bejsbollit Alex Rodriguez dhe me modelin Jesus Luz, po qarkullojne zera per nje lidhje te re.

Madonna eshte pare duke dale nga restoranti Waverly Inn ne Nju Jork, se bashku me nje djale, shume here me te ri ne moshe, qe quhet Steven Klein dhe madje duke buzeqeshur.

Sipas nje deshmitari, kengetarja nuk ishte pare ndonjehere aq e lumtur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Madonna del me nje djale te ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te Tjera :: Lajme :: Lajmet e dites-
Kërce tek: