PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ibrahimovic, tre cmime ne Itali per 2008-en

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ervina
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 87
Registration date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Ibrahimovic, tre cmime ne Itali per 2008-en   Tue Jan 20, 2009 5:40 am

Zlatan Ibrahimovic është shpallur lojtari më i mirë në Itali duke rrëmbyer kështu tre trofe mjaft të rëndësishëm. Ai është zgjedhur lojtari më i mirë në Itali, lojtari më i mirë i huaj dhe golshënuesi më i mirë për vitin 2008.

Çmimet janë shpërndarë për lojtarët që luajnë në Serinë A në Itali dhe ceremonia e shpërndarjes së tyre është transmetuar drejpërsëdrejti nga kanali SporItalia.

Ndërkohë, kapiteni i Juvendusit, Alessandro Del Piero, është zgjedhur lojtari më i mirë Italian, i pasuar ky nga shoku i skuadrës, Giorgio Chiellini.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ibrahimovic, tre cmime ne Itali per 2008-en
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te Tjera :: Lajme :: Lajmet e dites-
Kërce tek: