PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bjondet apo burunet..?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Bjondet apo burunet..?   Fri Dec 19, 2008 7:56 am

kush mendon se jan me terheqese bjondet apo brunet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AnDi
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: Bjondet apo burunet..?   Thu Dec 25, 2008 12:12 pm

Bjondet :P:P:P:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 26
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: hmm   Sat Feb 14, 2009 7:07 am

ne fakt bjondet po nga qe je ti brune po zgjedh brunet :P:P :puthje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bjondet apo burunet..?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bjondet apo burunet..?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Arti & Kultura :: (Bukuria) Moda Dhe Estetika-
Kërce tek: