PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sygjerimet per modeator ne forum dhe ne chat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Webmaster
SuPeR AdMiNiSTrAToR
SuPeR AdMiNiSTrAToR
avatar

Numri i postimeve : 9
Registration date : 18/12/2008

MesazhTitulli: Sygjerimet per modeator ne forum dhe ne chat   Fri Dec 19, 2008 8:02 am

Ktu mund te shkruani sygjerimin tuaj per modeator ne forum apo ne chat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
Sygjerimet per modeator ne forum dhe ne chat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Stafi i Forumit :: Sygjerime & Kritika-
Kërce tek: