PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Campbell, te dashurit: Zgjidh pokerin, ose seksin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ervina
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 87
Registration date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Campbell, te dashurit: Zgjidh pokerin, ose seksin   Tue Jan 20, 2009 6:34 am

Naomi Campbell ndihet e lene pas dore. Mesohet se i dashuri i saj Vladimir Doronin, perpara se te takoje topmodelen britanike, kalon cdo mbremje ore te tera perpara kompjuterit per te kontrolluar posten elektronike dhe per t’iu kushtuar hobit te ri, pokerit ne internet. E zemeruar per mungesen e vemendjes, Naomi i ka vendosur ultimatumin: Te ndryshoje, ose do te flere vetem. Manjati rus sipas “Metropolitan Post” eshte bere frekuentues i rregullt i “Everest Poker”, nje nga faqet me te klikuara nga VIP-at. Ky pasion ka prekur me pare edhe Hugh Grant, Gerard Depardieu dhe Paris Hilton, por kjo mund te kushtezoje edhe martesen e tij me topmodelen. Disa jave me pare ai i kishte propozuar per martese, por me kushtin qe Naomi te kthehej ne ortodokse. Tani eshte modelja qe vendos kushte: Stop lojes ne internet, ose nuk ka seks. Nderkaq, mesohet gjithashtu se i dashuri i ka kerkuar modeles te heqe dore nga alkooli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Campbell, te dashurit: Zgjidh pokerin, ose seksin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve-
Kërce tek: