PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ervina
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 87
Registration date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat   Tue Jan 20, 2009 6:35 am

Viroza e gripit që po qarkullon këto ditë për shkak të temperaturave të ulëta ka kapur edhe Ciljetën e cila po qëndron disa ditë në shtëpi, me këtë rast edhe duke pushuar. I ka thënë “Jo”, çdo koncerti që ka patur në plan të shkojë duke anulluar disa data në axhendë. Ç’është e vërteta kohët e fundit Ciljeta ka qenë e ftuar në shumë aktivitete muzikore kohët e fundit, pjesa më e madhe e tyre jashtë Shqipërie. Vendet ku ka qenë me tëpër janë Italia, Greqia dhe Kosova. E duke u ndalur tek kjo e fundit. Ciljetës iu desh të qëndronte disa ditë më shumë në Kosovë, për shkak të pezullimit për gati dy ditë të fluturimeve në vendin fqinj, sëbashku me mikeshën e saj Skandinada Lala. Dhe me të mbërritur në Shqipëri, këngëtarja simpatike po qëndron disa ditë në shtrat për shkak të gripit. Ne s’na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë Ciljetës shërim të shpejtë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat   Sat Feb 14, 2009 6:19 pm

weeeee fiksimi jetes sime semure :@:@:@:@:@::@ i uroj sa me shpejt sherim :(:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
Sëmuret Çiljeta, mërziten fansat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve-
Kërce tek: