PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sekretet e Diellza Kolgecit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ervina
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 87
Registration date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Sekretet e Diellza Kolgecit   Tue Jan 20, 2009 6:36 am

Nuk ka ndryshuar fare nga koha kur u shpall ‘Miss Kosova 1996’. Diellza Kolgeci vazhdon të mbetet po aq e bukur sa 13 vjet më parë, po aq e dashur për publikun, megjithëse ka ruajtur një pamje thuajse konstante. E teksa mësojmë disa të reja për të kuptojmë se Diellza e ka problem të qënit e dobët dhe këtë vërejtje ia ka bërë gjithmonë nëna e saj. Mundohet t’i kushtojë rëndësi të madhe ushqimit. Sa për sallonet e bukurisë Diellza shprehet se shumë pak i viziton ato. Edhe pse të gjitha trajtimet i ka pa pagesë, shumë rrallë i viziton, përveç ndonjë masazhi relaksues. ‘E di që shumëkush frikohet nga pleqëria, por nëse je e bukur edhe rrudhat do të të pëlqejnë, sepse vijnë me kohë, por nëse do t’i përngjaj nënës sime, krejt pjesët e trupit do të më pëlqejnë.’- thotë ajo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sekretet e Diellza Kolgecit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve-
Kërce tek: