PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Më 13 shkurt në “DollHouse

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ervina
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 87
Registration date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Më 13 shkurt në “DollHouse   Tue Jan 20, 2009 6:38 am

Aktorja me origjinë shqiptare Eliza Dushku do të paraqitet në serialin e ri të kanalit të njohur amerikan “Fox”, “DollHouse”. Seriali kishte filluar transmetimin në muajin tetor, por regjisori i këtij telefilmi Joss Whedon, kërkonte me tepër kohë gjë që shkaktoi edhe kuriozitetin e adhuruesve të ndryshëm të serialit. Eliza luan rolin kryesor, ndërkohë që edhe një shqiptar tjetër do të paraqitet përkrah saj. Të gjithë janë kuriozë të shohin Elizën në këtë paraqitje tjetër të saj si aktore ku kujtojmë se aktorja gëzon një popullaritet mjaft të mirë dhe ka krijuar shumë fansa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Më 13 shkurt në “DollHouse
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve-
Kërce tek: