PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Victoria Beckham pozon per veshjet intime te Armanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ervina
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 87
Registration date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Victoria Beckham pozon per veshjet intime te Armanit   Tue Jan 20, 2009 6:40 am

Victoria Beckham pozon per veshjet intime te Armanit Me pare bashkeshorti David dhe tani posh spice. Victoria Beckham ka pozuar per linjen e re te veshjeve intime te stilistit te famshem Giorgio Armani. Kengetarja ka realizuar fotot bardh e zi, qe do te perdoren per fushaten publicitare te Emporio Armani ne pranvere, se bashku me reklame qe do te shfaqet ne te njejten kohe ne televizion. Sipas disa burimeve prane saj, Victoria eshte marre gjashte muaj me palester per te qene ne forme te shkelqyer per fotot. “Ajo deshi te bente gjithcka qe kur ta shihte veten pas disa vitesh te mendoje se nuk duket si nje nene 35-vjecare e me tre femije. Eshte krenare per fotot dhe David i ka pelqyer gjithashtu”, tha nje burim. Stilisti Armani eshte shprehur se Victoria eshte nje grua intriguese dhe me elegance. Fotot u realizuan prane shtepise se ciftit ne Los Anxhelos. Vitin e kaluar bashkeshorti i saj Beckham tregoi trupin muskuloz ne nje fushate publicitare po per veshtjet intime te Armanit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Victoria Beckham pozon per veshjet intime te Armanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve-
Kërce tek: