PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Drejt altarit në muajin prill

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ervina
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 87
Registration date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Drejt altarit në muajin prill   Tue Jan 20, 2009 6:41 am

Aktori i njohur nga “Piratët e Karaibeve” Johnny Depp dhe këngëtarja franceze Vanessa Paradis më në fund kanë vendosur ta kurorëzojnë në altar dashurinë e tyre disavjeçare. Ata do të martohen në muajin prill pas 10 vjet bashkëjetese nga ku kanë lindur edhe dy fëmijët Lily-Rose e Jack. Ceremonia martesore do të zhvillohet në vilën e tyre luksoze në Francë, ku do të marrin pjesë shumë pak persona, ndërsa dëshmitar mendohet të jetë regjisori dhe miku i Depp, Tim Burton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Drejt altarit në muajin prill
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve-
Kërce tek: