PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush mendon se fiton kampionatin shqiptar kete vit ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KLoDi
Super Antare
Super Antare
avatar

Male Numri i postimeve : 244
Age : 26
Registration date : 18/12/2008

MesazhTitulli: Kush mendon se fiton kampionatin shqiptar kete vit ?   Fri Dec 19, 2008 8:13 am

vllazniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cheers cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
ArLiNdI
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 146
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kush mendon se fiton kampionatin shqiptar kete vit ?   Fri Dec 19, 2008 8:20 am

gjithashtuuuuuuuuuuuuuu cheers cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
milanist4ever
Antare++
Antare++
avatar

Male Numri i postimeve : 58
Age : 27
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Kush mendon se fiton kampionatin shqiptar kete vit ?   Thu Jan 15, 2009 10:01 am

ELBASANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kush mendon se fiton kampionatin shqiptar kete vit ?   Wed Feb 04, 2009 1:39 pm

un mendoj tirona :kerce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kush mendon se fiton kampionatin shqiptar kete vit ?   Wed Feb 04, 2009 1:40 pm

milanist4ever shkruajti:
ELBASANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
po ti jeton ne korce dhe je tifoz me elbasanin hihi
un edhe pse esht duke fituar vllaznia mendoj se fiton tirona Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :Al :Al :Al
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 26
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Kush mendon se fiton kampionatin shqiptar kete vit ?   Sat Feb 14, 2009 6:38 pm

boboooo dhe pyetni ju kush do fitoje hahahaha shifeni icik poshte




TIRONAAAAAAAAAAAAAAAAAA OSEE DINAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOO UNE MENDOJ SE NJERA NGA KETO TE DYJA :( PO 1% ME SHUME PER TIRONEN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Kush mendon se fiton kampionatin shqiptar kete vit ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush mendon se fiton kampionatin shqiptar kete vit ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kërce tek: