PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfar mendimi keni rreth nivelit te sportit te voleybollit ne shqiperi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KLoDi
Super Antare
Super Antare
avatar

Male Numri i postimeve : 244
Age : 26
Registration date : 18/12/2008

MesazhTitulli: Cfar mendimi keni rreth nivelit te sportit te voleybollit ne shqiperi   Fri Dec 19, 2008 8:15 am

Mendoni se voleybolli ne shqiperi esht i nje niveli te larte apo e kunderta.jepni mendimin tuaj ju lutem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar mendimi keni rreth nivelit te sportit te voleybollit ne shqiperi   Sat Feb 14, 2009 7:18 pm

pfff... me sa di une volejbolli esht per femra :P:P dhe per meshkujt no coment hir (H)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
Cfar mendimi keni rreth nivelit te sportit te voleybollit ne shqiperi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Sport :: Volejboll-
Kërce tek: