PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 hmm ketu se shpejti do te keni ndihmen tuaj ne lidhje me (hackerin)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

cfare ndime deshironi mund te kerkoni dhe ne do mundohemi tju ndihmojme
Me ja ristartu pc dikujt :
0%
 0% [ 0 ]
me ja ristartu dikujt PC - n 1 Year, 7 Months ago Karma: 0
0%
 0% [ 0 ]
ja veq ja dergon kete link: http://ha.ckers.org/imagecrash.html edhe i ristrtohet
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 0
 

AutoriMesazh
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 26
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: hmm ketu se shpejti do te keni ndihmen tuaj ne lidhje me (hackerin)   Sat Feb 14, 2009 6:07 am

hihihi hacker-boy (albena hacking center)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
hmm ketu se shpejti do te keni ndihmen tuaj ne lidhje me (hackerin)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Stafi i Forumit :: Ndihme-
Kërce tek: