PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njoftim:::...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Njoftim:::...
Per shokun tone te dashur Sajmir Elezi(SIMO)i cili u nda kjo bote ,duke lene pas shpine familjen e tij,shoqerine,edhe shume gjera mangu.
0%
 0% [ 0 ]
Duke e kujtuar me shume dashuri
0%
 0% [ 0 ]
qe te prehet ne paqe ne boten e amshuar....dhe i qofte dheu i lehte mbi ti...e duke e kujtuar si nje cun te shkathet e zemer-bujar.....Edhe se jeta e tij qe aq e shkurter ne do ta kujtojme shume gjate
0%
 0% [ 0 ]
Me ReSpEkTe nga g/star
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 0
 

AutoriMesazh
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 26
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Njoftim:::...   Sat Feb 14, 2009 6:30 am

Per shokun tone te dashur Sajmir Elezi(SIMO)i cili u nda kjo bote ,duke lene pas shpine familjen e tij,shoqerine,edhe shume gjera mangu.
Duke e kujtuar me shume dashuri
qe te prehet ne paqe ne boten e amshuar....dhe i qofte dheu i lehte mbi ti...e duke e kujtuar si nje cun te shkathet e zemer-bujar.....Edhe se jeta e tij qe aq e shkurter ne do ta kujtojme shume gjate


Me ReSpEkTe nga g/star
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
Njoftim:::...
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forum I Lire :: Tekste Kengesh-
Kërce tek: