PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 POEZIA JOTE E PREFERUAR?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: POEZIA JOTE E PREFERUAR?   Sat Feb 14, 2009 7:20 am

mendimin tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: nje nder poezite e mia te perferuara   Sat Feb 14, 2009 7:21 am

Nese prej meje mendja s'te hiqet,
Nese per mua zemra te digjet,
Ateher afrohu dhe me prit pak mua,
Se do te vij ngadal qe te them TE DUA... me rrespekt nga g/star
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
POEZIA JOTE E PREFERUAR?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forum Webalbania :: Embelsia e mesazheve te Dashurise-
Kërce tek: