PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elia Zaharia: Me pelqen qe jam e dashuruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Elia Zaharia: Me pelqen qe jam e dashuruar   Wed Feb 18, 2009 1:23 am


Këngëtare, aktore, ish-pjesëtare e grupit "Spirit Voice", kjo është Elia Zaharia, vajza e aktores të talentuar shqiptare, Yllka Mujo, e cila tregon historinë e saj të dashurisë me Princin Leka II, nipin e Mbretit Zog.
Në një intervistë për Gazeta Shqiptare, Elia tregon se e vlerëson dashurinë për Princin e saj të kaltër që këtë herë ka qenë vërtetë një princ, djalë i familjes mbretërore shqiptare duke pranuar me sinqeritet se ndjehet mirë në dashurinë e saj me Princin.

Më telefonon nga Tirana. Marr disa telefonata në ditë. Ndjehem mirë në dashurinë time me princin. Është një njeri që e çmoj dhe e vlerësoj shumë, me plot virtyte. Me jep dhe i jap dashuri. Jetojmë me njëri tjetrin edhe pse jemi larg njëri nga tjetri, gati 3.000 kilometra. Telefoni duket sikur shkurton distancat tani, kështu që shpesh gjatë ditës i telefonojmë njëri-tjetrit. Më pëlqen që jam e dashuruar nga një njeri si ai, tregon Elia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Elia Zaharia: Me pelqen qe jam e dashuruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve-
Kërce tek: