PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eliza Dushku, relaksohet duke luajtur shah

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Eliza Dushku, relaksohet duke luajtur shah   Wed Feb 18, 2009 1:24 am


Bukuroshja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, ka gjetur një mënyrë të pazakonshme për t'u relaksuar nga dita e gjatë e punës, ajo mëson të luajë shah në klubin e babait të saj.Ylli i filmit "Buffy The Vampire Slayer", 28-vjeçare, kishte filluar të praktikojë këtë hobi gjatë xhirimeve të serisë "Dollhouse", dhe në këtë e ndihmon babai i saj i cili është "mjeshtër" i shahut."Punojmë nga 14 ose 16 orë në ditë. Nuk më pëlqen të dal jashtë dhe të bëj festa, por më pëlqen të jem në mes të njerëzve. Dhe babai im ka një klub nate në Hollywood dhe është një mjeshtër i shahut. Andaj shkoj atje pas punës dhe ai më mëson s'i të luaj, në zyrën e tij", ka thënë aktorja hollywoodi-ane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Eliza Dushku, relaksohet duke luajtur shah
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve-
Kërce tek: