PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barrymore: Bjondet bejne me shume qejf

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sexy_Girl
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 96
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Barrymore: Bjondet bejne me shume qejf   Wed Feb 18, 2009 1:25 am


Drew Barrymore beson se bjondet bejne me shume qejf dhe kjo eshte arsyeja qe ajo ka zgjedhur te zevendesoje floket e zinj me te verdhe.
“Po ia kaloj shume mire. Varet e gjitha nga modeli i flokeve. Me pelqen te jem bjonde edhe per ca kohe”, eshte shprehur 33-vjecarja.

Sipas saj, fokusimi tek puna e kishte bere te harronte look-n, deri ne momentin qe vendosi te beje ndryshimin. “Eshte pak e frikshme kur del nga zona jote e sigurise, por mua me pelqen ndryshimi”, tregon Barrymore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barrymore: Bjondet bejne me shume qejf
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve-
Kërce tek: