PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Nuk dua që të shfrytëzojnë rastin”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KLoDi
Super Antare
Super Antare
avatar

Male Numri i postimeve : 244
Age : 26
Registration date : 18/12/2008

MesazhTitulli: “Nuk dua që të shfrytëzojnë rastin”   Mon Mar 23, 2009 5:05 am

Lirita dhe Bjordi bisedojnë në kopësht. Ai e pyet se përse ajo është e mërzitur dhe Lirita i tregon se ka që gjatë spektaklit që ndjehet kështu. Ajo i tregon se Arbana e pyeti në dhomën e rrëfimit se përse nuk reagoi gjatë debatit të Aidës dhe Adelës dhe se ajo iu përgjigj se ajo s’mund të fliste për të tjerët, pasi vetë nuk ishte përfshirë në atë debat. Ajo i tregon Bjordit se ia bëri të ditur Arbanës se situata në shtëpi është ndryshe nga ajo jashtë apo nga ajo që duket nga jashtë dhe se banorët nuk kanë me se të merren tjetër përvec se me njeri-tjetrin. Ajo thotë se kur e pyetën se cila kishte të drejtë, në ato momente u ngut e nuk mundi të fliste dhe kjo e bëri që të mërzitej. Lirita tregon se kjo ishte një arsye që ajo ta shprehte mërzitjen, pasi ka disa ditë që ndjehet kështu sepse i janë akumuluar strese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
“Nuk dua që të shfrytëzojnë rastin”
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Big Brother Albania-
Kërce tek: