PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Mesida ishte dinamit!”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KLoDi
Super Antare
Super Antare
avatar

Male Numri i postimeve : 244
Age : 26
Registration date : 18/12/2008

MesazhTitulli: “Mesida ishte dinamit!”   Mon Mar 23, 2009 5:07 am


Arjoni ka thënë se ndihej shumë i lumtur që kishte ngelur ai në shtëpi dhe kishte ikur Mesida. Ai ka shtuar se nuk mund të ishte hipokrit dhe të thoshte se duhej të rrinte Mesida e të dilte ai, por ajo, sipas tij, ishte dinamit dhe nëse do të kishte që nga fillimi në shtëpinë e Big Brother, do të ishte bërë një pjesë shumë e rëndësishme e saj. Arjoni ka thënë se e kishte pëlqyer Mesidën që në momentin kur ajo kishte hyrë, por kur kishte njohur, më pas, edhe karakterin e saj, e kishte pëlqyer akoma edhe më shumë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
DarLini
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 267
Age : 28
Location : albania
Job/hobbies : sporti
Humor : ska
Registration date : 21/01/2009

MesazhTitulli: Re: “Mesida ishte dinamit!”   Thu Mar 26, 2009 7:50 am

hihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
“Mesida ishte dinamit!”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Big Brother Albania-
Kërce tek: