PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fraza Dashurie !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Fraza Dashurie !!   Thu Dec 25, 2008 1:11 pm

Ti, nuk je e bukur sa te tjeret sepse te tjeret nuk diten te shohin pertej...ne embelsine tende te pafund!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Thu Dec 25, 2008 1:11 pm

Nese do ta dije sa shume te dua do te ulje syte qe te mos shihje sa me ben te vuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Thu Dec 25, 2008 1:11 pm

Jeta!! Sa e shkurter dhe me vler qe eshte...

Me mire te humbesh jeten per urrejtje, se sa te largosh vdekjen ne pritje te dashurise tende!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Thu Dec 25, 2008 1:12 pm

Pash nje lule dhe mendova: erdhi pranvera...Pash shiun dhe mendova: Dikush atje lart po qan...Pash trishtimin ne syte e nje femije dhe mendova: Ndoshta ka nevoje per ngrohtesi...Dhe me vone te pash ty dhe ne fund e kuptova se kam akoma nje arsye per te jetuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Thu Dec 25, 2008 1:12 pm

Edhe zogjte e qiellit ndaluan, kur...pane syte e tu...dhe, ne nje hapesire pezull ne kohe...harruan te fluturojne!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Thu Dec 25, 2008 1:13 pm

U semura nga zemra dhe duhet te beja nje operacion te veshtire vetem pas shume kohe munda te dal nga spitali dhe te shkoja tek dashuria ime e vetme! Hyra ne shtepine e tij. Pash ne te gjitha dhomat por nuk e gjeta ne asnje vend...hyra ne dhomen e tij dhe mbi komodine gjeta nje bilete ne te cilen shkruhej: JAM I GEZUAR QE ZEMRA IME ESHTE BRENDA TEJE!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AnDi
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Fri Jan 16, 2009 7:17 am

Zemra ime po qan dhe shum po vajton se ti e ke plagosur e tash nuk e sheron
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AnDi
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Fri Jan 16, 2009 7:17 am

Dikush qesh dikush qan dita dites nuk i ngjan , dikush shkel mbi ate t'mir qe ka e dikush t'mir me sy kurr s'ka pa..!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AnDi
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Fri Jan 16, 2009 7:18 am

Aty ndodhem un ku rreh zemra jote,me ke ber per vete o ylli i kesaj bote,sa her qe marr frym zemra ime vetem ty te kujton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AnDi
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Fri Jan 16, 2009 7:21 am

Po te uroj lumturi,me ate qe je dashuruar ti,po te uroj mbaresi,me ate person qe do jetosh ti,do te vi ne dasem te te uroj,nusen tende do ta pegezoj,do largohem duke qar me lot,se me ty nuk u martova dot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AnDi
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 32
Registration date : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Fri Jan 16, 2009 7:21 am

ATY ndodhem UNE ku rreh zemea jote me ke ber per vete o
YLL i kesaj BOTE sa her mar frym kjo ZEMER te kujton vetem
ZOTI e din sa shum me MUNGON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:07 am

Zemer un te dua mos harro te lutem prane meje ti Qendro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:07 am

Nese dikush në botë të don,dije sa jam une..
Nese në bot,dy persona të duan ty, dije sa e para jam une..
Nese në bot, nuk të don askush,dije sa kam vdekur une..!! :puthje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:07 am

Ne qoft se të humbi une ty,do të më humbish edhe ti mua..
Po ma shum, do të humbish ti se sa une..!!
Mua shum do të më dashurojn si ti..
Por ti askush nuk do të dashuroje si une...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:07 am

Ka shum ditë, qe sjmi pa..
Gjumi më del në mes të natës..
Më ke prekur pa pushim..
Më ke puthur pa mbarim..
Të ëndroj ty përsei, SHPIRIT IME..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:08 am

Mos mendo se të kam haru..
Me gjith Zemër të kam dashur..
S'të haroj jo kur, në jet..
Pasi të dua me gjth vullnet..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:08 am

Pa ty jam një lule vishkur, të lutem mos mu largo.
Zemrën qe të don mos e lendo..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:08 am

E dashuruar me kohën, e djegur nga malli..!
Gërkoj dashurinë e vjetër, për të cillën e dhash jetë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:08 am

Jam tu u menduar..
A e din zemër se sa fort të dua...??
Kur të bish të flish,leje edhe një vend për mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:09 am

Pse e denon vetën dhe mua..??
Pse e fik dashurinë qe e dua..??
Pse e shkel fjalën që ështe..??
Pse sot më urejn mua..??
Kur e di se ende TË DUA...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:09 am

Pa ty nuk mund të ri..!!
Pa ty jeta më bohet hi.
Pa ty vorri nuk më parnon..
Se zemra vetëm ty të don..!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:09 am

O pellumb ibukur shko ku te them un nese e gjen ne gjum puthe nje her nga un nese e gjen te zgjuar thuaj Dona Lavden ende se ka harruar(L)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:10 am

me u nda ndahemi
zoti e din a shihemi
por edhe nese shihemi
kush e di a njihemi
te uroj shum fat
ishalla me tjetrin bohesh rahat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:11 am

kush je ti per mua
pse tash me kerkon
ku ishe kur te deshta
per te gjitha tash eshte von
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:11 am

Ti me the se te dua me premtove shum per jet tani un e kam kuptuar qe me do me te vertet.''Por edhe un po te premtoj kurr ty sdo te tradhtoj pergjithmon do te jem aty ku e ke deshiren ti te dua pergjithmon dhe po te premtoj deshirat qe i ke do ti plotsoj''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:11 am

a sikur te isha lot te pikoja nga syri yt e te zbres deri te buzet tua te tregoj sa shum te dua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:12 am

Dashuria eshte helm qe zemren ta shkatrron por eshte e embel kur ti e pranon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:12 am

NESE NDAHEMI ZOTI E DIN A DO TE SHIHEMI E NESE SHIHEMI ZOTI E DIN A DO TE NJIHEMI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:13 am

MOS BEJE QE JETA IME TE DUKET KOT MOSE BEJE QE NGA SYT E MI TE DALIN LOT MOS BEJE QE VDEKEJN TA KERKOJ SE VETEM I VDEKUR MUND TE TE HAROJ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:14 am

Mos harro!
Që un ty të dashuroj gjthmon
si diten e par
Ti je Fati im
Knaqësia ime
Jeta ime
Rina & Mendi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:14 am

NJE LETER MA LE PARA SE ME SHKU NE NJE RRUG PA KTHIM AJO LETER ISH KAN ME FJAL E ME DHIMBJE ME ATE LETER UNE LOTOVA SE E SE DITA SA GABOVA TY QE U DASHUROVA MARASH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:15 am

te dua ti me the por ne zemer nje plag ma le tash kur u fejove zemren ma helmove MARASH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:15 am

Zemren time e kam mbyllur me dry, ai që do mundohet ta fitoj do të hyj me vështirsi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:16 am

kur te bie shi
mendo te une
se qdo pik e shiut
eshte nje puthje nga une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:16 am

O ushqimi i shpirtit tim, " të DESHTA, të DUA dhe do të të DUA PËRGJITHMONË ".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Tue Feb 17, 2009 10:16 am

Qa do qe boj, qa do qe mendoj, nga do qe shkoj, mendja nga ty nuk m'heket dot. Kur mendja t'mendon TY SHPIRTI IM, e gjith ndjenja e mbrendshme mer nje lehtesim, ndersa pamja e jashtme nje shkelqim. As imagjinata me e zhvilluar n'ket Glob, z'do t'mund ta imagjinonte dot Dashurin qe ndjej per TY Dashurija ime e perjetshme. Kjo shkon vetem pe Dashurijen time nga Tetova, qe: e DU dhe do ta DUA PERGJITHMON.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 27
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Thu Feb 19, 2009 4:03 am

we we sa te dashuruara qe jeni Very Happy ... kush do me detikoje ndonje poezi mu Very Happy :kerce :kerce :kerce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Mon Mar 23, 2009 3:10 am

Kam frik te flej se do te enderroj kam frike te zgjohem se do te kerkoj kam frike te vdes se do te harroj kam frike te jetoj se shume te dashuroj.........syte e mi jan mbushur me lot se ty ste shohin dot zemra ime pikon gjak se ty te ka larg i lutem zotit qe te takoj se vetem ty o zemer te dashuroj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Mon Mar 23, 2009 3:10 am

Me ty asgje nuk do ta ndrroj edhe neese me falin boten mua qdo vajz tjeter qe takoj me ben me teper qe te dua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Mon Mar 23, 2009 3:10 am

''NESE NJE BUZEQESHJEJE TENDE,DO TE KORESPONDONTE NJE DITE,TE JETES TENDE,,,ATEHER KUR TE TAKOHEMI...TE LUTEM ME TREGO SI ESHTE PERJETSIA,E UN AT'PERJETSI STA PREMTOJ DOT POR,,,TE PEREMTOJ;QE DO JEM PJES E CDO BUZEQESHJEJE TENDE,DERI NE FUND TE DITEVE TONA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Mon Mar 23, 2009 3:10 am

1+1 Bajn 2 Te dua Vetem Ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Mon Mar 23, 2009 3:11 am

Bie te fle, tek ti mendoj, ne enderrat e gjumit ty te shikoj,
zgjohem ne mengjes ty te imagjinoj, per tere jeten ty te dashuroje....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   Mon Mar 23, 2009 3:11 am

NaTë E ErRëT DhE E FtOhT Të KëRkOj E NuK Të GjEj DoT Me Ty Më LiDHin ShUm kUjTiMe Ku Je FsHeHuR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie !!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fraza Dashurie !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forum Webalbania :: Embelsia e mesazheve te Dashurise-
Kërce tek: