PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lajme Sporti

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ergys
Antare++
Antare++
avatar

Numri i postimeve : 18
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Lajme Sporti   Thu Jan 15, 2009 7:57 am

Lajme nga sporti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Ribery deshiron te transferohet te Barca   Sat Jan 17, 2009 2:52 am

16.01.2009
“El Mundo Deportivo” shkruan se francezi dëshiron të largohet nga Bayerni në fund të këtij sezoni dhe përkundër interesimit që kanë shprehur skuadrat angleze, ai preferon të transferohet te gjigantët katalunas.

Trajneri i Bracës, Pep Guardiola, e pëlqen shumë Riberyn, ndërsa sponsorët e tij, kompania e veshjeve sportive “Nike”, preferojnë ta shohin atë në Camp Nou.

Gjatë verës që shkoi Bayerni refuzoi një ofertë të Chelseat prej 40 milionë funtesh për Riberyn, i cili ka kontratë me skuadrën bavareze deri në vitin 2011.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 26
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Njoftim:::....   Sat Feb 14, 2009 6:00 am

Per shokun tone te dashur Sajmir Elezi(SIMO)i cili u nda kjo bote ,duke lene pas shpine familjen e tij,shoqerine,edhe shume gjera mangu.
Duke e kujtuar me shume dashuri
qe te prehet ne paqe ne boten e amshuar....dhe i qofte dheu i lehte mbi ti...e duke e kujtuar si nje cun te shkathet e zemer-bujar.....Edhe se jeta e tij qe aq e shkurter ne do ta kujtojme shume gjate


Me ReSpEkT nga G/star dhe gjith ish shoqeria tije
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lajme Sporti   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lajme Sporti
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Te Tjera :: Lajme-
Kërce tek: