PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sms dashurie

Shko poshtë 
AutoriMesazh
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: sms dashurie   Fri Dec 19, 2008 6:42 am

Shkruaj nje sms dashurie Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:37 am

te dua me do
te kujtoj me kujton
te kam ne zemer
ne zemer me ke por e keqja
eshte se larg meje je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:38 am

te dua te dua sa vet jeten ,se ti je e vetmja qe ma ndreq jeten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:38 am

Dashurija është fakulltet në të cilën shum njerz konkurojn jan të pakt ata që diplomojn.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:39 am

Nëse nuk e din se cka është jeta lexoe romanin ROMEO-ZHULIETA nese je dakord të dalim n'piknik ta dhuroj një puthje me theks fantastik.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:39 am

Në kalendarin tim dy data jan:njëra kur u takuam e tjetra kur u ndam....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:40 am

KURR s'të kam dasht..KURR s'ta kam ras..Me ty kom kalu vec tjetrin me e plas...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:40 am

E pranoj një fakt që zemrën ma ke thy..por tiash ti je aj budalli që i mshon murit me kry.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:41 am

Të lutem shko pa lot në sy..Të lutem shko se sjam më për ty..Të lutem shko kokën mos e kthe..Mos më shiko më se si vet më le..Dashuria jon u shua si djelli në përendim..Të lutem shko se ska më kthim..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:42 am

A i ke haruar castet qe kaluam ne???A u pendove per pikllimin qe ne zemer ma le???Gabove qe zemeren ma varve..Shum do pendohesh qe nga une u ndave....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:55 am

Ti je larg dhe nuk te shoh..behesh hije dhe nuk te njoh..ti je larg e s'te prek dot..VUAJ per ty e qaj me lot,ti je larg e dot s'te ledhatoj qohem nga gjumi per ty mendoj........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:55 am

A thua tradhtin nga ti e meritoja??Zemra ime s'eshte loj ty te te argetoj..Rend e pranova realitetin dhe smund te besoj..ATE qe e desha fort me burg te perjetshem me denoj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:55 am

nje lule mbaj ne dore dhe pres qe te fryj era, qe ta leshoj ne ajer e ta sjell ty te dera. te lutem mos e shkel se aty eshte nje sekret.<TE DUA O ZEMER, TE DUA PER JETE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:56 am

Nese nje dit lind një vajz dhe mua do te me ngjaj do ta ngjall kujtimin sahet qe te jesh pran saj sdo te kesh guxim ti tregosh per mua do ta mbash ne zemer deri sa te rrosh ajo zdo te di fare se unë kam egzistuar sdhe se babi i saj diken dikur ka tradhetuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:56 am

o zot po vuaj kaq shume dhe se di pse kur eshte ai qe dua kot.me ndihmo ta harroj sepse e dua aq shume sa se ka dashur njeri ne kete bote......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:57 am

pa ty bota humb kuptimin,pa ty dielli humb shkelqimin,pa ty endra nuk endrohet,pa ty zemra me Helmohet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:57 am

Nuk jam Gjerman qe foli gjermanisht por jam dashuria jote qe te dua seriozisht une te dua por ti a me don mua nes me don ateher te lutem kthema 'ich liebe dich'Te Dua'
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
olta
Super Antare
Super Antare
avatar

Numri i postimeve : 164
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: sms dashurie   Fri Jan 16, 2009 6:57 am

Dashuri qe shpirtin ma lendove,dashuri qe jeten ma shkatrrove,dashuri qe me mbushe me urrejtje me mallkove me bere per vdekje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sms dashurie   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
sms dashurie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forum Webalbania :: Embelsia e mesazheve te Dashurise-
Kërce tek: