PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jackson ka jetë deri në verë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
milanist4ever
Antare++
Antare++
avatar

Male Numri i postimeve : 58
Age : 27
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Jackson ka jetë deri në verë?   Thu Jan 15, 2009 9:04 am

http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0107132057329_m.jpg

Ylli i muzikës pop, Michael Jackson, raportohet se ka vetëm edhe gjashtë muaj jetë, pasi vuan nga një sëmundje e pashërueshme.
Një burim i afërt me këngëtarin ka bërë të ditur për mediat amerikane se shëndeti i këngëtarit është vetëm në rënie nga përdorimi i tepruar i alkoolit dhe barnave dhe se më së shumti që mund të jetojë ai është vera e këtij viti.

“Është tragjike. Shëndeti i tij tashmë është seriozisht i kërcënuar dhe do të isha i befasuar nëse ai jeton edhe gjashtë muaj”, ka bërë të ditur burimi.

Muajin e kaluar Jackson i mohoi spekulimet se ai vuante nga një sëmundje vdekjeprurëse, për të cilën mediat shkruan se mund të shmangej vetëm me transplantim të mushkërive.

ttp://dl10.glitter-graphics.net/pub/993/993660wvwo82jpus.gif
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kotelja
Antare++
Antare++
avatar

Female Numri i postimeve : 21
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Jackson ka jetë deri në verë?   Sat Jan 17, 2009 8:12 am

hallall
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
 
Jackson ka jetë deri në verë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Revista Webalbania :: Lajmet e Fundit Nga Bota e Yjeve-
Kërce tek: