PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mendoni qe ka lumturi ne jete!?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
milanist4ever
Antare++
Antare++
avatar

Male Numri i postimeve : 58
Age : 27
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Mendoni qe ka lumturi ne jete!?   Thu Jan 15, 2009 9:06 am

Aty ku njeriu mendon qe ka arriture lumturin dhe gjithe shkon perfekt aty kan arrite edhe vuajtjet, aty lumturia edhe sensin e jetes e humbe.

Si mendoni ju forumiste te nderuar.

Ka lumturia kufi.?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
milanist4ever
Antare++
Antare++
avatar

Male Numri i postimeve : 58
Age : 27
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Mendoni qe ka lumturi ne jete!?   Thu Jan 15, 2009 9:11 am

mendoj se po.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mendoni qe ka lumturi ne jete!?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca Natyrore / Shoqerore :: Teknologji-
Kërce tek: