PortalForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njeriu: Ujk apo Dele?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
milanist4ever
Antare++
Antare++
avatar

Male Numri i postimeve : 58
Age : 27
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Njeriu: Ujk apo Dele?   Thu Jan 15, 2009 9:17 am

Nje autor i shquar ka shkruar mjaft perreth natyres njerezore. Ne njerin prej vellimeve te shumta te tij, ai eshte munduar ti jap pergjigje pikerisht kesaj pyetje, lidhur me njeriun "ujk" apo "dele".

Shume mendimtare kembengulin ne idene se njerezit jane dele, te tjeret thone se njerezit jane ujq. Te dy grupimet mund te sjellin argumente te forta ne mbeshtetje te opinioneve te tyre.

Kush beson se njerezit jane dele dhe pse? dhe
Kush beson se njerezit jane ujq dhe pse?

Mundohuni te shpjegoni pergjigjen tuaj.

Absolut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Baby_girl
Super Antare
Super Antare
avatar

Female Numri i postimeve : 316
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Njeriu: Ujk apo Dele?   Fri Jan 16, 2009 6:23 am

Ujk Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
g-star
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 151
Age : 26
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Njeriu: Ujk apo Dele?   Sat Feb 14, 2009 6:27 pm

gorrille hahaha...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.cipcop.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Njeriu: Ujk apo Dele?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Njeriu: Ujk apo Dele?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca Natyrore / Shoqerore :: Psikologji-
Kërce tek: